İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sahte Sitelere Dikkat

Son zamanlarda Superbetin adına çok fazla sahte, dolandırıcı siteler açılmaktadır. Dikkat edin. Süperbetin şirketini hedef alan dolandırıcılar google reklamları başta olmak üzere farklı yöntemler üzerinden insanları kopya sitelere yönlendirme çalışmaktadır. Superbetin adına açılan sahte sitelere dikkat. 

sahte sitelere dikkat

Güvenilir giriş adresini kullanmadığınız takdirde sorunlar yaşayabilirsiniz. Google reklamlarından, sahte sosyal medya hesapların uzak durun. Hesabınızı korumak için ikili doğrulama işlemi yapın. Güvenli bir şekilde Superbetin dünyasına giriş yapabilmeniz için ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir. Sayfamız üzerinden her zaman giriş yapabilirsiniz. 

Superbetin Adına Açılan Sahte Sitelere Dikkat

Sahte siteler, Google üzerinden verilen reklam siteler ve takipçi sahte hesapları kullanmaktadır. Google üzerinden yapacağınız Superbetin aramasında karşınıza çıkan reklam sitelerden uzak durun. Bu sitelerin üstünde “ücretli sponsorlu reklam” yazmaktadır. Oyunların bu siteleri kullanması durumunda sahte sitelere yönlendirilmektedir. 

Sosyal medya üzerinden Superbetin adına sahte hesaplarda açılmaktadır. Bu hesapları sahte bonus paylaşımları ve reklamlar üzerinden insanları kopya sitelere yönlendirmeye çalışmaktadır. Bundan dolayı dikkatli olun.  

Sahte sitelerin anlaşılması zordur. Lakin bir yöntem üzerinden kolay bir şekilde anlaşılabilmektedir. Dolandırıcılar Superbetin web sitesini olduğu gibi kopyalamaktadır. İki site arasındaki fark sadece bir yöntem üzerinden fark edilebilmektedir. 

Dolandırıcı, kopya siteler sizin bilgilerini bilmemektedir. Sadece web sayfasını olduğu gibi kopyalamakta ve sahte linkler üzerinden kendi sitelerine yönlendirmektedir. Kopya siteler kullanıcı adını ve şifrenizi bilmemektedir. Bundan dolayı hesabınıza giriş yapacağınız zaman yanlış bilgiler girmeniz halinde bile işleminizi kabul etmektedir. Bundan dolayı hesabınıza giriş yaparken ilk olarak yanlış girin eğer hata veriyorsa Superbetin resmi sitesindesiniz. 

Sahte Sitelerinde Korunun

Bu işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmadı. Superbetin üyeleri için önemler almakta. İlk olarak ikili doğurulama işlemi yapabilirsiniz. Hesabınıza giriş yaparken SMS doğrulama ve E-mail doğrulama kullanabilirsiniz. Bu işlemde hesabınıza giriş yapabilmeniz için sizlere doğrulama kodu gönderilecektir. Kodu girdiğiniz takdirde Superbetin dünyasına ulaşabilirsiniz. 

İkinci bir yöntem ise mobil uygulamadır. Superbetin mobil uygulamasını indirerek bu tür işlemlerle uğraşmanıza gerek yoktur. Uygulama üzerinden her zaman kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel adres aramanıza da gerek yoktur. 

Bizleri takip ederek Superbetin güncel ve güvenilir giriş adresine her zaman ulaşabilirsiniz. Amacımız Süperbetin resmi web sayfasına sorunsuz bir şekilde ulaşmanızdır. Bu süreçte sizlere dolandırıcıların tuzağından korumaktayız. Güvenilir bir hizmet alabilmeniz ve mağduriyet yaşamamanız için ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir.  

Sonuç olarak Superbetin adına açılan sahte sitelere dikkat edin. Mağduriyet yaşamamak için verdiğimiz bilgilere uymanız gerekmektedir…